Společnost Media Ship Charter srl je partnerem společností Media Ship srl a Comar spa. Vznikla v roce 2003 s cílem poskytovat služby námořního charteru, které předtím zastřešovala mateřská společnost Media Ship srl.
Naší filosofií je, aby si zákazníci, kteří se rozhodnout využít našich služeb a pronajmout si u nás námořní plachetnici, jachtu nebo si sjednají charter na gulet prožili opravdu klidnou a nezapomenutelnou dovolenou bez nepříjemných překvapení. Z tohoto důvodu máme v nabídce pouze lodi, které jsme si předtím osobně prohlédli a podrobně se seznámili se s rejdařem a jeho flotilou ve Středozemním i v Karibském moři. Firma Media Ship Charter srl má sídlo v Itálii na adrese Fiumicino (Řím), Via Traiano 27, v té stejné budově je i sídlo firem Media Ship srl a Comar spa. Naše webové stránky prošly kompletní rekonstrukcí a dnes je z nich skutečný on-line katalog,který obsahuje téměř 10.000 lodí a plavidel rozdělených do kategorií.Je tedy možné si doma pohodlně a podrobně prohlédnout lodě, které je možné si pronajmout a destinace, ve kterých se tyto lodě nacházejí.

Naše nabídky k prožití dovolené snů

Una vacanza in barca a vela o yacht a motore con equipaggio, una crociera in caicco, un noleggio in cabin charter (charter individuale), námořní charter s kapitánem nebo bez kapitána na katamaránuch nebo jednotrupých lodích .. po klepnutí se otevře řada přehledů o lodích. Na mapě světa jsou zobrazeny oblasti ve kterých máme k dispozici lodi na pronájem: Středozemí, Karibik,Seychely, Thajsko, Maldivy, Polynésie, Severní moře a Baltské moře a ještě řada jiných. Do motoru vyhledávání è byla zařazena sekce věnovaná speciálním nabídkovým akcím. Stačí zaškrtnout příslušné okénko a pokračovat volbou oblasti anebo přístavů z kterých chcete vyplout a jaký typ lodi upřednostňujete.

Nabídky

Nabídky jsou rozděleny na One Way, Early Booking, Last Minute, Proposte Creative, Offerte Speciali které jsou každý den aktualizovány.