Pronájem lodi v celém světě
Pronájem plachetnic a motorových lodí s kapitánem i bez kapitána k prožití dovolené plavbou po Středozemí (Francie, Itálie, Chorvatsko, Řecko...anebo Tropy (Karibik, Seyšely, Thajsko, Polynésie...) Pronájem lodí pro charter na plachetnici nebo motorové lodi na tradiční lodi nebo na katamaránu.
Crewed jacht charter znamená pronájem námořních kajutových plachetnic a motorových lodí s posádkou. Pronájem jachty k prožití komfortní a luxusní dovolené plavbou po mořích světa (Turecko, Španělsko, Malajsie, Maledivy, Bahamy...). Námořní charter pro ty, kdo chtějí prožít jedinečnou dovolenou strávenou na moři v luxusní jachtě.
Charter na guletu ostrovy Eolie, Sardínie, Toskánsko, Chorvatsko, Řecko, Turecko... Pronájem guletu je pro vás zárukou, že plavba lodí bude jen odpočinkem díky personálu, který se stará o kuchyň a úklid kajut. K dispozici je pronájem guletu od 3 do 10 kajut v kategorii standard, deluxe a superdeluxe.
Media Ship Charter srl je partner společností Media Ship srl a Comar a.s. a poskytuje služby námořního charteru. Našim krédem je, že zákazníci, kteří se rozhodnou pronajmout si jachtu, plachetnici, motorovou loď anebo charter na guletu prožijí na lodi skutečně pohodovou dovolenou bez nepříjemných příhod. Z tohoto důvodu nabízíme lodě pro plavby ve Středozemí a v Tropech až po podrobném seznámení s rejdařem a jeho flotilou. Adresa společnosti Media Ship Charter srl je Fiumicino ( Řím) Viale Traiano 27, zde mají rovněž sídlo partnerské společnosti Media Ship sro a Comar a.s. Naše webové stránky prošly kompletní revizí a dnes na nich najdete kompletní katalog on-line, kde je zhruba 10.000 plavidel rozdělených podle kategorií: kajutové plachetnice a motorové lodě, plavby s posádkou nebo samostatné, pronájem kabiny na guletu anebo celé lodi atd...zájemce má tak možnost pohodlně si doma zobrazit veškeré podrobné a jasné informace o lodích a o lokalitách kde si je lze pronajmout a může včas využít akčních slev a last minute, které jsou každý den aktualizovány přímo na webových stránkách přeložených do 8 jazyků s našim zástupcem v příslušné řeči.
 • It%c3%a1lie Chorvatsko Slovinsko %c4%8cern%c3%a1 Hora, Elan 354i
  Sleva Early booking ve výšil 20%  za včasnou rezervaci provedenou do  31.12.2014 na pronájem celé lodi
  Týdenní tarif
 • It%c3%a1lie Francie Korsika, Lagoon 400
  Sleva Early booking ve výšil 7%  za včasnou rezervaci provedenou do  31.12.2014 na pronájem celé lodi
  Týdenní tarif
 • %c5%98ecko, Sun Odyssey 45
  Sleva Early booking ve výšil 10%  za včasnou rezervaci provedenou do  31.1.2015 na pronájem celé lodi
  Týdenní tarif
 • %c5%a0pan%c4%9blsko, Leopard 44
  Sleva Early booking ve výšil 15%  za včasnou rezervaci provedenou do  31.12.2014 na pronájem celé lodi
  Týdenní tarif
 • %c5%98ecko, Oceanis 45

  Sleva ve výši40% na pronájem od 20.6.2015 do 27.6.2015, na Oneway s vyplutím ze základnyAthens a připlutím do Korfù

 • Chorvatsko Slovinsko %c4%8cern%c3%a1 Hora, Gulet 79
  Sleva Early booking ve výšil 10%  za včasnou rezervaci provedenou do  25.12.2014 na pronájem celé lodi
  Týdenní tarif
    
Biskajský záliv
Pobřeží Biskajského zálivu - Biskajský záliv anebo Gaskoňský záliv, jsou součástí severovýchodního Atlantiku, který omývá dvě evropské krajiny: západní Francii od Bretaně až po pokračuje...
Francie-Korsika
Provence a Azurové pobřeží   jsou proslulé oblasti jižní Francie ohraničené Středozemním mořem. Podle legendy stvořil Bůh Provence ze všech krásných věcí, které mu zby pokračuje...


Všechna práva vyhrazena MEDIA SHIP CHARTER s.r.l. 00054 Fiumicino (Roma) Italy - Via Traiano, 27 - P.IVA 08210131002